• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Chernivtsi - Wroclaw

  1. 16:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  2. 17:00Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  3. 18:00Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  4. 19:30Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 20:10Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  6. 20:50Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  7. 21:30Stryi ul. Bolekhivska 49, Ctacja paliw OKKO
  8. 22:40Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
  9. 01:00Shehyni cło (UA-PL)
  10. 01:05Medyka cło (PL-UA)
  11. 01:20Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  12. 03:00Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  13. 05:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 06:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  15. 08:00Opole "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow 56
  16. 09:00Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Przewoźnik: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest dozwolony - sprawdź cenę u przewoźnika. Transport rowerów, wózków dziecięcych tylko w stanie złożonym - sprawdź cenę z przewoźnikiem. Transport wózków inwalidzkich tylko w stanie złożonym - za darmo. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg. (90x45x25) i bagaż podręczny do 10 kg. - bezpłatnie. Możliwy transport dodatkowego bagażu - sprawdź u przewoźnika. Możliwość zmiany terminu podróży: za darmo, nie później niż 24 godziny przed wyjazdem, nie więcej niż 1 raz.
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 10-12 lat
    50% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation