Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskyi - Wroclaw

Odjezdy: 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis
11:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:00 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
13:00 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
13:30 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
14:15 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
15:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:40 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
19:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
19:30 Dorohusk celnice (PL-UA)
20:20 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:40 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
04:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
Dopravce: KAS-Trans/AGAT
Zavazadla: 1ks. - zdarma, każdy następny 10% z ceny vstupenka
Slevy: 10% Skupina 5 osob
10% Student (ISIC)
15% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Khmelnytskyi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací