• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskyi - Wroclaw

KAS-Trans/AGAT Transport
Odjezdy: 13 Lis, 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis
  1. 11:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  2. 12:00Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  3. 13:00Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
  4. 13:30Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
  5. 14:15Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
  6. 15:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 16:40Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 18:00Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  9. 19:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 19:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 20:20Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 22:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  13. 00:40Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  14. 04:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  • Dopravce: KAS-Trans/AGAT Transport
  • Zavazadla: 1ks. - zdarma, każdy następny 10% z ceny vstupenka
  • Slevy: 10% Skupina 5 osob
    10% Student (ISIC)
    15% Ditě od 0-14 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací