• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Yambol - Pireas

Odjezdy: 27 Dub, 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě, 8 Kvě, 10 Kvě, 11 Kvě, 15 Kvě, 16 Kvě, 17 Kvě
02:30 Yambol Aut. Nádr., ul. Ruse 2
03:15 Sliven Aut. Nádr. Sliven
03:40 Nova Zagora Parking v blízkosti obchodu "Billa"
04:10 Stara Zagora Centrální аutobusové nádraží
05:30 Plovdiv Aut. Nádr. Sud
06:00 Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
08:00 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
09:30 Blagoevgrad ul. Sveti Dimitar Solunski 23, Zastávka veřejné dopravy mezi vlakovým nádražím a centrem autobusového nádraží
10:30 Kulata celnice (BG-GR)
11:25 Promachonas celnice (GR-BG)
13:00 Thessaloniki Aut. Nádr. Makedonia, ul. Giannitson 244
15:05 Larissa Aut. Nádr."Niavis"
17:10 Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
20:10 Atheny Auto parkoviště "Tourist Service" , ul. Karolou, 26
20:30 Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
Dopravce: Tourist Service Holding AD
Zavazadla: 3 bag up to 30kg (depth, width, height up to 190cm) - out of charge, every extra - 1EUR/kg.
Doplňující informace: Pets are not allowed in the bus. Bicycles and other non-standart luggage are allowed upon a prior notice and it is a matter of avaible space in the luggage compartment.
Slevy: 50% Ditě od 4-12 let
99% Děti 0-3 (bez místa)

Všechny linky Stara Zagora - Atheny

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací