Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Plzen

Odjezdy: 24 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 31 Říj, 3 Lis, 4 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 11 Lis, 14 Lis
14:05 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
15:20 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
16:30 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
18:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Mykhaila Kozorisa
19:30 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
20:30 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
21:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:59 Krakovets celnice (UA-PL)
00:30 Korczowa celnice (PL-UA)
01:20 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
04:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
08:50 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
12:30 Hradec Králové Terminál HD
14:30 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
14:35 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
16:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
Dopravce: Prykarpatskyy Express
Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem

Všechny linky Chernivtsi - Plzeň

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací