• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Khmelnytskyi (Pas Trans)

Odjezdy: 17 Úno, 18 Úno, 20 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 2 Bře
15:40 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
17:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
18:45 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
19:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
21:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:50 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
23:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:30 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
01:30 Medyka celnice (PL-UA)
03:30 Shehyni celnice (UA-PL)
04:30 Gorodok Benzinová stanice "OKKO", ul.Lvivska 320b
05:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:20 Zolochiv Aut. Nádr., ul. S.Bandery 3
07:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:20 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
08:35 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
09:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:00 Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
10:30 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
11:15 Iziaslav rozcestí na trase P05
11:25 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
11:30 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
11:45 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
12:00 Ostrog Památník Války-internacionalisté
Dopravce: Pas Trans
Zavazadla: 1ks.do 40 kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 50 UAH/10PLN

Všechny linky Wroclaw - Netishyn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací