• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Khmelnytskyi (Pas Trans)

  1. 15:40Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  2. 17:30Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  3. 18:45Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
  4. 19:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 21:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 21:50Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  7. 23:00Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  8. 23:30Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  9. 01:30Medyka celnice (PL-UA)
  10. 03:30Shehyni celnice (UA-PL)
  11. 04:30Gorodok Benzinová stanice "OKKO", ul.Lvivska 320b
  12. 05:00Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  13. 06:20Zolochiv Aut. Nádr., ul. S.Bandery 3
  14. 07:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  15. 08:20Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  16. 08:35Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  17. 09:35Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  18. 10:00Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
  19. 10:30Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  20. 11:15Iziaslav rozcestí na trase P05
  21. 11:25Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
  22. 11:30Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
  23. 11:45Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
  24. 12:00Ostrog Památník Války-internacionalisté
  • Dopravce: Pas Trans
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: free, not later than 3 hours before departure, no more than 5 times. Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles, baby-prams and wheelchairs only in folded condition - 350 UAH / 50 PLN.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (60x40x40) a příruční zavazadla do 10 kg. (40x30x30) - zdarma. Každé další ks. do 30 kg. (60x40x40) - 150 UAH / 20 PLN.
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Student
    10% Skupina 7 osob
    20% Invalida
    30% Ditě od 0-7 let
    50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací