• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kiev - Malaga

Universe
Odjezdy: 22 Června, 29 Června, 6 Července, 13 Července, 20 Července, 27 Července, 3 Srp, 10 Srp, 17 Srp, 24 Srp
  1. 18:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 20:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  3. 22:00Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  4. 23:59Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  5. 02:30Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  6. 05:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  7. 06:00Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  8. 09:00Mukachevo Čerpací stanice "ОККО"
  9. 10:00Uzhgorod o.Rozovka - klumba
  10. 14:00Gerona eastacion de aut. plaza Espana
  11. 15:40Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
  12. 17:10Tarragona Aut. Nádr.Pere Martel
  13. 19:40Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
  14. 20:50Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
  15. 22:30Alicante Aut. Nádr., ul. Muelle de Poniente, námořní přístav
  16. 23:40Murcia Aut. Nádr., Bolos 33
  17. 00:30Cartagena Aut. Nádr., Calle Eduardo Marquina 6
  18. 03:10Almeria Aut. Nádr., Calle Jardín de Medina 1
  19. 06:00Malaga Paseo de Tilos
  • Dopravce: Universe
  • Doplňující informace: Passenger must have a negative COVID-19 test which was made no later than 72 hours before crossing the border.
  • Zavazadla: 2ks.do 30 kg (60x40x30), ruční zavazadla do 5kg(60x40x20) - zdarma, každý další - 20 EUR
  • Slevy: 10% Cestující od 60 let
    10% Děti 12-18 let
    30% Děti 4-12 let
    50% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací