• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Ivano-Frankivsk

LUX-REISEN
Odjezdy: 18 Úno, 20 Úno, 22 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 29 Úno, 2 Bře, 3 Bře, 5 Bře
  1. 14:10Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 15:55Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  3. 17:50Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  4. 01:45Hrebenne celnice (PL-UA)
  5. 03:35Rava Ruska celnice (UA-PL)
  6. 05:10Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  7. 05:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  8. 06:45Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  9. 07:20Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  10. 07:55Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  11. 08:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  • Dopravce: LUX-REISEN
  • Doplňující informace: Ticket can be shown on mobile. Animals cannot be transported.
  • Zavazadla: 2 kusy do 30 kg (40x60x90) zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Jízdní kola, invalidní vozíky a dětské kočárky nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Ditě od 16-17 let
    15% Cestující od 60 let
    25% Ditě od 13-15 let
    25% Vojáci ATO
    30% Ditě od 11-12 let
    50% Ditě od 0-10 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací