• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Melitopol

Odjezdy: 27 Srp, 28 Srp, 1 Zář, 3 Zář, 4 Zář, 6 Zář, 7 Zář, 8 Zář, 10 Zář, 11 Zář
10:50 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
12:20 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr. ul. Jancarza
13:30 Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
15:20 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
17:25 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
18:40 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
22:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
00:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:20 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
03:00 Korczowa celnice (PL-UA)
05:00 Krakovets celnice (UA-PL)
10:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
13:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
17:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
19:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
23:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
23:55 Oleksandriia Aut. Nádr., ul. Sadovaya, 12a
04:30 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
06:00 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
07:00 Melitopol Aut. Nádr., ul.Interkulturna, 204A
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.

Všechny linky Szczecin - Melitopol

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací