• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Melitopol

Winew
Odjezdy: 18 Července, 19 Července, 20 Července, 21 Července, 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července
  1. 10:50Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 12:20Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Jancarza
  3. 13:30Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  4. 15:20Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  5. 17:25Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  6. 18:40Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  7. 22:10Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  8. 00:15Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 02:20Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  10. 03:00Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 05:00Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 10:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  13. 13:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  14. 15:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  15. 17:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  16. 19:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  17. 23:00Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  18. 23:55Oleksandriia Aut. Nádr., ul. Sadova, 12a
  19. 04:30Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  20. 06:00Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  21. 07:00Melitopol Aut. Nádr., ul. Interkulturna, 204A
  • Dopravce: Winew
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed. Small pets can be transported in a special box without a separate seat. Price: -30% of the ticket.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací