Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Melitopol

Winew
Wyjazdy: 4 Kwi, 5 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 11 Kwi, 12 Kwi, 14 Kwi, 15 Kwi, 17 Kwi, 18 Kwi
  1. 10:50Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  2. 12:20Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy ul. Jancarza
  3. 13:30Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
  4. 15:20Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
  5. 17:25Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  6. 18:40Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  7. 22:10Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  8. 00:15Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 02:20Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  10. 03:00Korczowa cło (PL-UA)
  11. 05:00Krakovets cło (UA-PL)
  12. 10:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  13. 13:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  14. 15:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  15. 17:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  16. 19:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  17. 23:00Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  18. 23:55Oleksandriia Dworzec, ul. Sadovaya, 12a
  19. 04:30Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  20. 06:00Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  21. 07:00Melitopol Dworzec, ul.Interkulturna 204A
  • Przewoźnik: Winew
  • Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR. Bilet musi zostać wydrukowany. Małe zwierzęta można przewozić w specjalnym pudle bez osobnego siedzenia. Cena: -30% ceny biletu.
  • Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation