• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Melitopol

Winew
Wyjazdy: 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj
  1. 10:50Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  2. 12:20Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Jancarza
  3. 13:30Swiebodzin Dworzec PKS, ul. Grottgera, 5
  4. 15:20Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  5. 17:25Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  6. 18:40Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  7. 22:10Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  8. 00:15Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 02:20Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  10. 03:00Korczowa cło (PL-UA)
  11. 05:00Krakovets cło (UA-PL)
  12. 10:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  13. 13:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  14. 15:00Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  15. 17:00Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  16. 19:00Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  17. 23:00Kropyvnytskyi Dworzec PKS, Oleksandriiske shose, 1
  18. 23:55Oleksandriia Dworzec PKS, ul. Sadowa, 12a
  19. 04:30Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  20. 06:00Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  21. 07:00Melitopol Dworzec PKS, ul. Interkulturna, 204A
  • Przewoźnik: Winew
  • Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR. Małe zwierzęta można przewozić w specjalnym pudle bez osobnego siedzenia. Cena: -30% ceny biletu.
  • Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation