• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr. "Nepliget", Ulloi ut. 131

Aut. Nádr. "Nepliget", Ulloi ut. 131: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 09:25 BudapestPraha BudapestBratislavaBrnoPraha

7 hod. 25 min.

Út, So

04:30 – 13:00 BudapestLiberec BudapestBrnoPrahaMlada BoleslavJablonec nad NisouLiberec

8 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 15:00 BudapestPraha BudapestBratislavaBrnoPraha

8 hod. 30 min.

Čt

07:30 – 14:50 BudapestBratislava BudapestWienBratislava

7 hod. 20 min.

Út, Pá

11:00 – 11:00 BudapestAtheny BudapestNovi SadBelgradNisThessalonikiLarissaAtheny

24 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

16:00 – 16:00 BudapestAtheny BudapestThessalonikiLarissaAtheny

24 hod. 0 min.

So

19:00 – 23:00 BudapestOdessa BudapestUzhgorodMukachevoStryiLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivOdessa

28 hod. 0 min.

Po, Pá

20:30 – 10:30 BudapestFirenze BudapestSiófokNagykanizsaTriesteVeneziaPadovaBolognaFirenze

14 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

23:00 – 06:30 BudapestPraha BudapestBrnoPraha

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So

23:50 – 17:40 BudapestStara Zagora BudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara Zagora

17 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. "Nepliget", Ulloi ut. 131 in the city of Budapest contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Budapest

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací