За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131

Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
03:00 – 16:30 БудапештЗагреб БудапештВіденьБратіславаЗагреб

13 год. 30 хв.

Чт, Сб

05:30 – 17:00 БудапештСофія БудапештСофія

11 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

06:30 – 15:00 БудапештПрага БудапештБратіславаБрноПрага

8 год. 30 хв.

Чт, Сб

08:40 – 16:00 БудапештБерегове БудапештБерегове

7 год. 20 хв.

Пн

13:45 – 23:15 БудапештПльзень БудапештБратіславаБрноПрагаПльзень

9 год. 30 хв.

Вт, Нд

14:40 – 15:10 БудапештБудапешт аеропорт БудапештБудапешт аеропорт

0 год. 30 хв.

Чт

15:40 – 22:55 БудапештБерегове БудапештБерегове

7 год. 15 хв.

Пт

16:00 – 16:00 БудапештАфіни БудапештСалонікиЛарисаАфіни

24 год. 0 хв.

Пн, Сб

17:10 – 04:30 БудапештТячів БудапештУжгородМукачевеХустТячів

11 год. 20 хв.

Вт, Чт

18:00 – 06:45 БудапештСофія БудапештСофія

12 год. 45 хв.

Кожен день

20:30 – 10:30 БудапештФлоренція БудапештШіофокНадьканіжаТрієстВенеціяПадуяБолоньяФлоренція

14 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

21:00 – 16:10 БудапештКиїв БудапештУжгородЛьвівРівнеЖитомирКиїв

19 год. 10 хв.

Пн, Сб

21:00 – 21:40 БудапештБудапешт аеропорт БудапештБудапешт аеропорт

0 год. 40 хв.

Нд

21:30 – 12:30 БудапештБерлін БудапештБратіславаБрноПрагаДрезденЛейпцигГаллеБерлін

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 06:45 БудапештПрага БудапештБратіславаБрноПрага

8 год. 15 хв.

Кожен день

23:50 – 21:30 БудапештВарна БудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораБургасВарна

21 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

23:50 – 21:30 БудапештВарна БудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораБургасВарна

21 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131 в місті Будапешт містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Будапешт

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information