• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131

Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
02:00 – 11:00 БудапештЛіберець БудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

9 год. 0 хв.

Чт, Нд

03:00 – 22:05 БудапештЗагреб БудапештВіденьБратіславаЗагреб

19 год. 5 хв.

Сб

03:00 – 12:00 БудапештЛіберець БудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

9 год. 0 хв.

Вт, Пт

03:00 – 12:00 БудапештЛіберець БудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

9 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

03:00 – 22:05 БудапештЗагреб БудапештВіденьБратіславаЗагреб

19 год. 5 хв.

Ср, Сб

04:00 – 07:30 БудапештБратіслава БудапештБратіслава

3 год. 30 хв.

Пт

04:00 – 14:00 БудапештЛіберець БудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

10 год. 0 хв.

Сб

06:30 – 15:00 БудапештПрага БудапештБратіславаБрноПрага

8 год. 30 хв.

Чт

11:00 – 04:30 БудапештСалоніки БудапештНови СадБелградНішСалоніки

17 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

11:00 – 11:00 БудапештАфіни БудапештНови СадБелградНішСалонікиЛарисаАфіни

24 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

16:00 – 16:00 БудапештАфіни БудапештСалонікиЛарисаАфіни

24 год. 0 хв.

Сб

20:00 – 10:30 БудапештІвано-Франківськ БудапештУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

14 год. 30 хв.

Нд

20:30 – 10:30 БудапештФлоренція БудапештШіофокНадьканіжаТрієстВенеціяПадуяБолоньяФлоренція

14 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

21:00 – 15:35 БудапештКиїв БудапештУжгородЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

18 год. 35 хв.

Пн, Пт

23:50 – 21:30 БудапештВарна БудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораВарна

21 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131 в місті Будапешт містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Будапешт

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя