За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131

Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2017 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:10 – 13:00 БудапештСофія БудапештСофія

12 год. 50 хв.

Сб

03:00 – 19:05 БудапештКлагенфурт БудапештВіденьБратіславаЗагребКлагенфурт

16 год. 5 хв.

Чт, Сб

04:10 – 11:45 БудапештРига БудапештВіденьБратіславаКраківКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийВаршаваКаунасВільнюсПаневежисРига

31 год. 35 хв.

Вт

05:30 – 17:00 БудапештСофія БудапештСофія

11 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

08:40 – 16:00 БудапештБерегове БудапештБерегове

7 год. 20 хв.

Пн

13:45 – 23:15 БудапештПльзень БудапештБратіславаБрноПрагаПльзень

9 год. 30 хв.

Вт, Нд

14:40 – 15:10 БудапештБудапешт аеропорт БудапештБудапешт аеропорт

0 год. 30 хв.

Чт

15:30 – 09:30 БудапештДюссельдорф БудапештДьёрНюрнбергФранкфурт-на-МайніКельнДюссельдорф

18 год. 0 хв.

Пн, Чт, Пт

15:40 – 22:55 БудапештБерегове БудапештБерегове

7 год. 15 хв.

Пт

17:10 – 04:30 БудапештТячів БудапештУжгородМукачевеХустТячів

11 год. 20 хв.

Вт, Чт

17:10 – 04:30 БудапештТячів БудапештУжгородМукачевеХустТячів

11 год. 20 хв.

Вт

18:00 – 06:45 БудапештСофія БудапештСофія

12 год. 45 хв.

Кожен день

19:30 – 19:00 БудапештДортмунд БудапештДьёрМюнхенАугсбургУльмШтутгартКарлсруєМаннгеймФранкфурт-на-МайніКельнДюссельдорфЕссенДортмунд

23 год. 30 хв.

Пн, Пт

19:30 – 19:00 БудапештДортмунд БудапештДьёрМюнхенАугсбургУльмШтутгартКарлсруєМаннгеймФранкфурт-на-МайніКельнДюссельдорфЕссенДортмунд

23 год. 30 хв.

Пн, Пт

19:30 – 16:00 БудапештКельн БудапештДьёрМюнхенАугсбургУльмШтутгартКарлсруєМаннгеймФранкфурт-на-МайніКельн

20 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб

19:30 – 13:20 БудапештГайдельберг БудапештДьёрМюнхенАугсбургУльмШтутгартПфорцгеймКарлсруєМаннгеймГайдельберг

17 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

20:30 – 10:30 БудапештФлоренция БудапештШіофокНадьканіжаТриестВенеціяПадуяБолоньяФлоренция

14 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

21:00 – 16:10 БудапештКиїв БудапештУжгородЛьвівРівнеЖитомирКиїв

19 год. 10 хв.

Пн, Сб

21:00 – 21:40 БудапештБудапешт аеропорт БудапештБудапешт аеропорт

0 год. 40 хв.

Нд

21:30 – 12:30 БудапештБерлін БудапештБратіславаБрноПрагаДрезденЛейпцигГаллеБерлін

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

22:15 – 18:30 БудапештГамбург БудапештДьёрДрезденЛейпцигБерлінГанноверГамбург

20 год. 15 хв.

Чт, Сб

22:30 – 06:45 БудапештПрага БудапештБратіславаБрноПрага

8 год. 15 хв.

Кожен день

23:30 – 12:00 БудапештСофія БудапештСегедСофія

12 год. 30 хв.

Пт

23:45 – 15:05 БудапештВаршава БудапештВіденьБрноОстраваКатовіцеЛодзьВаршава

15 год. 20 хв.

Чт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал Nepliget, Ulloi ut 131 в місті Будапешт містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Будапешт

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information