Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Борщёв - Варшава

17:00 Borschiv Aut. Nádr.
17:50 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka22
18:30 Kopychyntsi Aut. Nádr.
19:10 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
20:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:50 Zboriv Aut. Nádr.
21:30 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
22:50 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
01:50 Krasnystaw Aut. Nádr. ul. Poniatowstiego, 6
02:50 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
07:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Terletskiy Petro
Zavazadla: 1 bag up to 25 kg (60x40x20) - free
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-6 let
99% Děti 0-6 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací