Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Куопио - Санкт-Петербург

07:30 Kuopio Aut. Nádr.
08:20 Leppävirta Aut. Nádr
08:45 Varkaus Aut. Nádr
09:45 Juva ABC station, 15 min break
10:40 Savonlinna Aut. Nádr
11:10 Punkaharju Aut. Nádr
12:00 Sarkisalmi ABC station, 30 min break
12:05 Parikkala Zastavka na znamení (Vlak. Nádr.)
12:50 Imatra Aut. Nádr.
13:30 Lappeenranta Aut. Nádr.
18:00 Vyborg Vlak. Nádr.
20:10 Sankt-Peterburg Hotel Grand Europe
20:25 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. "Moskovskij"
20:30 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Dopravce: Tilausmatkat
Zavazadla: 2 bag up to 25kg(190sm)-free
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Ditě od 12-16 let
15% Student
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací