Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Тячев - Варшава

16:10 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
16:55 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
18:30 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
19:10 Svaliava Aut. Nádr.
21:05 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
22:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:50 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
01:00 Rava Ruska celnice (UA-PL)
01:00 Hrebenne celnice (PL-UA)
03:40 Lublin Dw. Autob. Al. Tysiąclecia 5a
06:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Menyok FOP
Zavazadla: 1 bag up to 40kg(30x50x100)-free
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Děti 0-4 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací