Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 539 Кошице - Прага (05:00)

05:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
06:10 Rožňava Aut. Nádr.
07:05 Rimavská Sobota Aut. Nádr.
07:50 Lučenec Aut. Nádr.
08:50 Zvolen Aut. Nádr.
09:20 Banska Bystrica Aut. Nádr.
10:00 Žiar nad Hronom Aut. Nádr.
11:10 Nitra Aut. Nádr.
12:45 Bratislava Aut. Nádr. "Mlynske Nivy"
14:30 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
17:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Student Agency
Storno podmínky: do 12h: 75%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací