Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 540 Amsterdam - Praha

13:20 Amsterdam P+R Zeeburg
14:00 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
14:50 Rotterdam Conradstraat/Weena
15:40 Breda Central Station - Stationweg
16:40 Eindhoven Hoek PTT, Post Station Weg
17:50 Venlo P+R Kaldenkerkerweg u Stadionu Koel
18:50 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
19:50 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
20:30 Bonn Thomastrasse
22:35 Frankfurt am Main airport Letiště
23:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
00:35 Wurzburg Bismarckstrasse
02:00 Nurnberg airport Letiště
02:20 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr. am Adcom-Center
05:05 Plzeň CAN, ul.Husova 90
06:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Student Agency
Storno podmínky: do 12h: 75%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
15% Student
50% Ditě od 0-15 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací