Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky BusTaxi Винница-Либерец

09:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
12:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:10 Volochysk Zastavka na znamení
13:30 Pidvolochisk Zastavka na znamení
14:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
17:00 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
15:30 Zolochiv Zastavka na znamení
04:00 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
02:30 Frydek-Mistek Zastavka na znamení
05:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
05:30 Velké Meziříčí Zastavka na znamení
06:20 Jihlava Zastavka na znamení (112 kм)
06:30 Humpolec Zastavka na znamení
07:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:00 Mlada Boleslav Zastavka na znamení
10:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
Dopravce: PP Koval Volodymyr
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
20% Ditě od 13-17 let
50% Ditě od 5-12 let
50% Invalida
99% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací