Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Karlsruhe - Kherson (south)

07:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
19:30 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
07:30 Pforzheim Busbahnhof Nord
20:30 Oleksandriia Aut. Nádr.
08:30 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
23:55 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
09:30 Ulm schlossgarten
02:00 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
04:00 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
10:30 Augsburg Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
12:00 München park. P+R, Fröttmaning st. DTG
14:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
15:30 Nurnberg Bhb Kätte-Strobel Str.
16:30 Bayreuth Kaserne
17:30 Hof Am McDonald
19:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
20:00 Dresden Riegel Platz
21:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
08:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Kherson Vlak. Nádr.
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2-4 let
30% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací