Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Karlsruhe-Koln-Moskva (since 20.05)

06:00 Köln airport Flughafen ZOB
07:00 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
08:30 Dortmund ZOB
10:00 Osnabruck Fernbushaltestelle
12:00 Bremen ZOB
13:00 Tostedt Bremer Straße 36
14:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:00 Hannover Hbf, ZOB Hst. 5
18:30 Braunschweig ZOB
19:30 Magdeburg Hbf. ZOB, Hst. 7
21:20 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
10:00 Brest Aut. Nádr. ul. Mickevica 35
12:30 Baranovichy Aut. Nádr. ul. Frolenkova
15:00 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
17:00 Babruysk ul. Puskina 153
18:30 Zhlobin Aut. Nádr., ul.Urickogo
19:00 Mogilev Aut. Nádr., ul.Leninskaha 93
20:30 Gomel Aut. Nádr., nást.16, ul.Kurcatova 1
23:00 Smolensk Aut. Nádr., ul.Kasena 13
08:00 Moskva Aut. Nádr. "VDNH", ul. Kosmonavtov, 2a
Dopravce: VISIT TOUR
Zavazadla: 2 bag up to 25kg(60х50х25)-free, every next from 10 EUR
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací