Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kherson - Warsaw

09:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
10:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
11:30 Nova Odesa Kukhareva 8g
12:30 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
14:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
16:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
18:20 Bila Tserkva Vlak.nadr., ul. Privokzalna 34
20:20 Komsomolske (Olevskiy r-n) Aut. Nádr.
21:00 Berdychiv Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1A
22:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
23:40 Korosten Aut. Nádr. ul. 2 Bazarnaya
07:20 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
10:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(70x55x25)-free, every next from 130 UAH
Dodatečná informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací