Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Черновцы-Прага

09:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
10:00 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
11:00 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
12:25 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
13:15 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
14:05 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
14:55 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
16:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:50 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
00:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Benzinka Shell
03:30 Olomouc Sladkovského 142/37
05:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
08:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: PKP Denysivka-Plus
Zavazadla: 1 bag up to 50kg-free, every next 1kg from 30 UAH
Dodatečná informace: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 5% Mládež do 26 let
5% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací