Jak można ocenić podróż, jak rejs był odwołany. A zwrotu pieniędzy czekam już piąty dzień.
Jestem zadowolony,wszystko było ok
Kierowca odnosił się w sposób nieuprzejmy i chamski. Dodatkowo toaleta pozostawała zamknięta przez całą podróż.
Było lekkie spóźnienie. Ale wiadomo że przejście graniczne trudno czasowo wyliczyć.
Nie mam żadnych pretensji, wszystko było ok. WiFi działa dobrze.
Witam ,
Autobus nie przyjechał na stanowisko 8 . Nie odebrał mnie z peronu 8 . Kompletnie go tam nie było. Musiała jechać innym autobusem z innym kierowcą i prosić oby mnie wzięli i było miejsca. Czekam na zwrot kasy i nie polecam nikomu być w takiej sytuacji. Będę iść do końca oby kasę zwrócili.
Dzień dobry! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie i przekazaliśmy opis Twojej sytuacji przewoźnikowi. Wniosek o odszkodowanie jest obecnie rozpatrywany przez przewoźnika. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, niezwłocznie Cię o tym powiadomimy. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej udzielić odpowiedzi.
Dziękuję, dobry przejazd!
Wszystko jest w porządku!
KIEROWCY MIMO UTRUDNIEŃ DAWALI SOBIE ŚWIETNIE RADĘ.
Nie przegap promocji, zniżek i innych ciekawych ofert od serwisu INFOBUS. Zapisz się do newslettera i podróżuj z nami jeszcze taniej!
Dzień dobry.
Skontaktowaliśmy się z przewoźnikiem w celu wyjaśnienia sytuacji i otrzymaliśmy już potwierdzenie dotyczące anulowania kursu. Państwa bilet został anulowany, a środki zostaną zwrócone na kartę, z której dokonano płatności.
Termin zaksięgowania środków zależy od pracy banku i zazwyczaj może zająć kilka dni roboczych.
Przepraszamy za powstałe niedogodności i życzymy Państwu wyłącznie udanych i komfortowych podróży w przyszłości.