Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Khmelnytskyi - Praha

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:40 – 08:30 KhmelnytskyiPraha

21 godz. 50 min.

Sb

11:00 – 08:30 KhmelnytskyiPraha

21 godz. 30 min.

Wt, Cz

11:00 – 09:25 KhmelnytskyiPraha

22 godz. 25 min.

Cz, Nd

11:40 – 07:00 KhmelnytskyiPraha

19 godz. 20 min.

Codziennie

15:30 – 14:50 KhmelnytskyiPraha

23 godz. 20 min.

Pt

16:10 – 15:00 KhmelnytskyiPraha

22 godz. 50 min.

Pn

16:10 – 15:00 KhmelnytskyiPraha

22 godz. 50 min.

Cz, Sb, Nd

18:30 – 13:30 KhmelnytskyiPraha

19 godz. 0 min.

Pt

18:30 – 13:30 KhmelnytskyiPraha

19 godz. 0 min.

Pt

19:00 – 16:50 KhmelnytskyiPraha

21 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

19:00 – 18:50 KhmelnytskyiPraha

23 godz. 50 min.

Pt

19:00 – 14:25 KhmelnytskyiPraha

19 godz. 25 min.

Pt

19:00 – 16:50 KhmelnytskyiPraha

21 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

20:40 – 16:10 KhmelnytskyiPraha

19 godz. 30 min.

Cz, Pt

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Praha w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation