• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Хмельницький - Прага

Купити квитки на автобус Хмельницький - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Хмельницький в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:40 – 08:30 ХмельницькийПрага

21 год. 50 хв.

Сб

11:00 – 08:30 ХмельницькийПрага

21 год. 30 хв.

Вт, Чт

11:00 – 09:25 ХмельницькийПрага

22 год. 25 хв.

Чт, Нд

11:40 – 07:00 ХмельницькийПрага

19 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

15:30 – 14:50 ХмельницькийПрага

23 год. 20 хв.

Пт

16:30 – 16:00 ХмельницькийПрага

23 год. 30 хв.

Пн

19:00 – 18:50 ХмельницькийПрага

23 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:10 – 15:00 ХмельницькийПрага

19 год. 50 хв.

Пт

19:10 – 15:00 ХмельницькийПрага

19 год. 50 хв.

Пт

Маршрут на карті

Як з Хмельницький швидко доїхати до центру Прага в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Хмельницький і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Винница

Їхала по маршруту Прага -Херсон маю тільки позитивні емоції від поїздки. Водій на ім'я Андрій продемонстрував найкращі навички у своїй роботі.

Bohemia Voyage / EWHD

Доїхали швидко, безпечно та раніше. Зупинки були часті, а це було чудово. Нажаль резетки тільки у водіїв, а це дуже не зручно.

Bohemia Voyage / EWHDВроцлав - Николаев

Довго стояли на кордоні. Хоча це не є вина перевізника.

Bohemia Voyage / EWHDНиколаев - Прага

Во многом согласен с NATALIE. С зарядкой к водителю не набегаешься. Но в принципе ездить можно.

Bohemia Voyage / EWHDКарловы Вары - Львов

Все супер!

Bohemia Voyage / EWHDKatowice - Vinnytsia

Ехал маршутом Катовице-Винница, все хорошо и комфортно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя