• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Opole - Rivne

Kup bilet na autobus Opole – Rivne: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Rivne. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Opole do Rivne i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rivne najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:30 – 02:15 OpoleRivne

17 godz. 45 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

08:50 – 06:30 OpoleRivne

21 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

08:50 – 06:30 OpoleRivne

21 godz. 40 min.

Wt, Cz, Nd

08:50 – 06:30 OpoleRivne

21 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

08:50 – 06:30 OpoleRivne

21 godz. 40 min.

Wt, Cz, Nd

09:10 – 22:50 OpoleRivne

13 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt

11:40 – 03:50 OpoleRivne

16 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

12:40 – 06:20 OpoleRivne

17 godz. 40 min.

Codziennie

13:40 – 05:30 OpoleRivne

15 godz. 50 min.

Codziennie

13:40 – 05:30 OpoleRivne

15 godz. 50 min.

Codziennie

14:30 – 08:05 OpoleRivne

17 godz. 35 min.

Codziennie

16:30 – 07:05 OpoleRivne

14 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 09:45 OpoleRivne

16 godz. 45 min.

Wt, Sb

17:00 – 09:45 OpoleRivne

16 godz. 45 min.

Wt, Sb

20:35 – 10:50 OpoleRivne

14 godz. 15 min.

Codziennie

20:35 – 10:50 OpoleRivne

14 godz. 15 min.

Codziennie

20:35 – 10:50 OpoleRivne

14 godz. 15 min.

Codziennie

20:35 – 10:50 OpoleRivne

14 godz. 15 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Opole szybko dojechać do centrum Rivne w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Opole oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rivne. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation