Według czasu
Według ceny

Autobusy Zhytomyr - Lodz

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Lodz: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Lodz. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Lodz i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lodz najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 00:25 ZhytomyrLodz

14 godz. 25 min.

Codziennie

10:00 – 00:25 ZhytomyrLodz

14 godz. 25 min.

Codziennie

10:20 – 01:15 ZhytomyrLodz

14 godz. 55 min.

Codziennie

10:20 – 01:15 ZhytomyrLodz

14 godz. 55 min.

Codziennie

10:20 – 01:25 ZhytomyrLodz

15 godz. 5 min.

Codziennie

10:20 – 01:15 ZhytomyrLodz

14 godz. 55 min.

Codziennie

10:45 – 03:30 ZhytomyrLodz

16 godz. 45 min.

Śr

12:15 – 10:00 ZhytomyrLodz

21 godz. 45 min.

Pn, Pt

13:10 – 04:10 ZhytomyrLodz

15 godz. 0 min.

Codziennie

13:10 – 04:10 ZhytomyrLodz

15 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 10:05 ZhytomyrLodz

20 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 10:05 ZhytomyrLodz

20 godz. 5 min.

Codziennie

16:00 – 10:05 ZhytomyrLodz

18 godz. 5 min.

Codziennie

17:30 – 08:50 ZhytomyrLodz

15 godz. 20 min.

Śr, Cz, Nd

17:55 – 11:05 ZhytomyrLodz

17 godz. 10 min.

Wt, Pt

17:55 – 11:05 ZhytomyrLodz

17 godz. 10 min.

Wt, Pt

18:00 – 09:30 ZhytomyrLodz

15 godz. 30 min.

Śr, Pt, Sb

19:00 – 10:05 ZhytomyrLodz

15 godz. 5 min.

Codziennie

19:30 – 10:55 ZhytomyrLodz

15 godz. 25 min.

Codziennie

19:40 – 09:30 ZhytomyrLodz

13 godz. 50 min.

Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

21:10 – 12:50 ZhytomyrLodz

15 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Lodz w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lodz. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ЕвростатусЛодзь - Киев

Все було чудово. Мало людей, автобус зручний, водії адекватні і ввічливі, зупинки були. І при тому в Київ ми приїхали майже по квитку (всього на 20хв пізніше), що взагалі дивина. О, і музика була класна і грала ненав"язливо, а це важливо :)

ЕвростатусКатовице - Киев

Все понравилось, удобные сидения, просторный, тепло, комфортный автобус. Водителя приветливые.

KOBRAВаршава - Ровно

Поїздка сподобалась. Швидко, комфортно.

Все було добре.

ЕвростатусБрно - Житомир

Все вовремя, комфортно

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEГдыня - Запорожье

Замечаний нет. Всё отлично. Очень благодарен.

Были тех.проблемы с колесом,но устранили за 0,5часа.Остановки в туалет не продуманы.

Автобус комфортабельный. В Киев опоздали на час, ехали по каким-то дебрям. В остальном неплохо.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information