Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Житомир - Лодзь

Купити квитки на автобус Житомир - Лодзь: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Лодзь. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Житомир в Лодзь і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Лодзь дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:05 – 19:30 ЖитомирЛодзь

17 год. 25 хв.

Пт

10:00 – 23:45 ЖитомирЛодзь

13 год. 45 хв.

Кожен день

10:00 – 23:45 ЖитомирЛодзь

13 год. 45 хв.

Кожен день

10:00 – 23:45 ЖитомирЛодзь

13 год. 45 хв.

Кожен день

11:15 – 00:50 ЖитомирЛодзь

13 год. 35 хв.

Вт, Сб

11:45 – 00:20 ЖитомирЛодзь

12 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 05:30 ЖитомирЛодзь

17 год. 30 хв.

Чт, Нд

13:10 – 04:10 ЖитомирЛодзь

15 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 13:25 ЖитомирЛодзь

23 год. 55 хв.

Кожен день

16:00 – 10:05 ЖитомирЛодзь

18 год. 5 хв.

Кожен день

16:00 – 05:00 ЖитомирЛодзь

13 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 05:00 ЖитомирЛодзь

13 год. 0 хв.

Кожен день

16:10 – 09:00 ЖитомирЛодзь

16 год. 50 хв.

Ср, Сб

16:30 – 08:30 ЖитомирЛодзь

16 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 07:20 ЖитомирЛодзь

14 год. 50 хв.

Чт, Сб

16:30 – 06:10 ЖитомирЛодзь

13 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

16:30 – 07:20 ЖитомирЛодзь

14 год. 50 хв.

Ср, Пт

16:30 – 07:20 ЖитомирЛодзь

14 год. 50 хв.

Чт, Сб

19:20 – 09:30 ЖитомирЛодзь

14 год. 10 хв.

Кожен день

19:30 – 09:15 ЖитомирЛодзь

13 год. 45 хв.

Кожен день

21:10 – 14:45 ЖитомирЛодзь

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:10 – 12:50 ЖитомирЛодзь

15 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 12:50 ЖитомирЛодзь

15 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 14:45 ЖитомирЛодзь

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Житомир швидко доїхати до центру Лодзь в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Житомир і куди прибувають до Лодзь. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPПирятин - Житомир

Поїздка вдалася. Вчасно,зручно,швидко

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

Zventrans Sp. z o.o.Лодзь - Звенигородка

Надійний і хороший перевізник,мені все сподобалось,буду користуватись і надалі його послугами,рекомендую

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

Potynhe H.S.Киев - Житомир

Дуже задоволена поїздкою. Автобус комфортний, персонал - прекрасний. Ми з подругою трішки запізнювлися на рейс, то нас навіть погодилися почекати. Були дуже приємно здивовані.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя