Według czasu
Według ceny

Kurs 229 Praha - Krivoy Rog

Wyjazdy: 21 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru
11:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
13:00 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
14:30 Ostrava Dworzec autobusowy, pl.5
16:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1, pl.8-9
17:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
01:00 Krakovets cło (UA-PL)
02:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
05:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:50 Kiev airport Boryspil Terminal
13:30 Cherkasy Dworzec autobusowy
15:30 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
17:30 Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Brno - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information