Według czasu
Według ceny

Kurs 333 Praha - Krakow - Kharkov

Wyjazdy: 17 Paź, 24 Paź, 31 Paź, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis, 5 Gru, 12 Gru, 19 Gru
08:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
11:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
13:00 Olomouc Sladkovskeho 142/37
14:30 Ostrava Dworzec autobusowy, pl.5
16:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
01:00 Krakovets cło (UA-PL)
02:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
05:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:30 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
11:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
12:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
12:40 Kiev airport Boryspil Terminal
14:10 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
14:50 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
17:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
19:15 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information