Według czasu
Według ceny

Kurs 4005 Рига - Прага

Wyjazdy: 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
12:30 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg ZOB am Hbf
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:40 Kassel Dworzec Wilhelmshöhe
14:35 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:30 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:05 Darmstadt Hbf-West-Seite Zweifalltorweg przy hali parkingowej
16:55 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:35 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:30 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:55 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Przewoźnik: ECOLINES
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Riga - Freiburg im Breisgau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information