Według czasu
Według ceny

Kurs 4005 Рига - Прага

Wyjazdy: codziennie
12:30 Riga
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:40 Kassel
14:35 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:05 Darmstadt Hbf-West-Seite Zweifalltorweg przy hali parkingowej
16:55 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:00 Karlsruhe
18:35 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:30 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:55 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Przewoźnik: ECOLINES
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Riga - Freiburg im Breisgau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information