Według czasu
Według ceny

Kurs 4005 Рига - Прага

Wyjazdy: 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru, 24 Gru
12:30 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg ZOB am Hbf
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:40 Kassel Dworzec Wilhelmshöhe
14:35 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:30 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:05 Darmstadt Hbf-West-Seite Zweifalltorweg przy hali parkingowej
16:55 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:35 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:30 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:55 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Przewoźnik: ECOLINES
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Riga - Freiburg im Breisgau

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation