Według czasu
Według ceny

Kurs Мадрид-Киев

17:00 Madrid eastacion de aut. av.M.Alvaro 83
20:00 Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
00:00 Tarragona Dworzec autobusowy, Pere Martel
00:55 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
02:15 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
05:55 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
06:45 Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
09:00 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
10:15 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
12:25 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
14:15 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
16:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
18:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
20:30 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Przewoźnik: Odri
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Madrid - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information