• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 028 Praha-Odessa-Kherson

  1. 10:00Praha Dworzec PKS "Florenc"
  2. 13:20Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  3. 16:30Frydek-Mistek Dworzec autobusowy
  4. 19:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 03:45Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  6. 05:30Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  7. 08:30Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  8. 10:40Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  9. 13:00Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  10. 17:30Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  11. 20:00Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  12. 21:00Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Przewoźnik: Arman
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Studenci poniżej 25 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation