Według czasu
Według ceny

Kurs 278 Либерец - Ивано-Франковск

10:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
11:00 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
12:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
15:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
17:30 Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy
18:50 Nitra Stacja, 1563/1, pl. 6B
20:30 Zvolen Dworzec PKS, ul. Balkán 53
22:30 Rožňava Dworzec autobusowy, pl.2
23:30 Košice Dworzec autobusowy, peron 2, Stanicne nam. 9
00:00 Michalovce Lastomírska 831/1
02:00 Vysne Nemecke cło (SK-UA)
05:10 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
06:10 Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
07:40 Khust Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 118
08:50 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
10:00 Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
11:50 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
12:30 Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul.  Zaliznichna 30
Przewoźnik: Maskaljuk Dmytro
Rabaty: 10% Studenti poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Liberec - Ivano-Frankivsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information