Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bydgoszcz (Poznan) - Kamianets-Podilskiy

Modultrans
Wyjazdy: 4 Kwi, 5 Kwi, 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi, 12 Kwi, 13 Kwi
  1. 11:30Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 12:50Leszno Dworzec Autobusowy, ul. Towarowa, 1
  3. 14:20Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 15:40Opole "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow 56
  5. 18:20Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 19:20Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 20:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 22:00Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  9. 00:10Korczowa cło (PL-UA)
  10. 01:30Krakovets cło (UA-PL)
  11. 03:20Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  12. 03:50Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  13. 04:50Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  14. 06:20Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  15. 07:40Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  16. 08:50Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  17. 09:40Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  18. 12:30Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec, ul. Vasileva 86b
  19. 13:10Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Przewoźnik: Modultrans
  • Informacje dodatkowe: Transport zwierząt jest zabroniony. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 2 szt. do 25 kg - za darmo.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 4-12 lat
    30% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation