• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Chernivtsi

Modultrans
Wyjazdy: 19 Wrz, 20 Wrz, 21 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz
  1. 11:30Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 12:50Leszno Dworzec Autobusowy, ul. Towarowa, 1
  3. 16:00Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 17:30Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  5. 19:10Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  6. 20:00Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 20:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 22:00Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  9. 00:05Korczowa cło (PL-UA)
  10. 01:55Krakovets cło (UA-PL)
  11. 03:10Lviv Dworzec PKP, pl. Dvirtseva, parking pobliżu PIZZA 0-24
  12. 03:40Lviv Przystanek autobusowy, pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109
  13. 04:50Stryi Dworzec PKS, ul. Vokzalna, 7
  14. 05:40Dolyna Przystanek autobusowy "Kopiyochka", ul. Bohdana Khmelnytskoho, 1
  15. 06:30Kalush Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 15
  16. 07:20Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  17. 08:30Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  18. 09:20Sniatyn Dworzec PKS, ul. Vinnichenka, 1
  19. 10:30Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  20. 11:40Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec PKS, ul. Vasileva, 86b
  21. 12:30Kamianets-Podilskiy Dworzec PKS, ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Przewoźnik: Modultrans
  • Bagaż: 2 szt. do 25 kg - za darmo.
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation