Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs (Vinnytsia) Ternopil - Slupsk

TocoBus
Wyjazdy: 2 Kwi, 3 Kwi, 4 Kwi, 5 Kwi, 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi
  1. 11:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  2. 14:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  3. 16:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  4. 18:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  5. 19:00Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
  6. 20:50Hrushiv cło (UA-PL)
  7. 21:50Budomierz cło (PL-UA)
  8. 23:05Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  9. 01:35Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  10. 03:05Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
  11. 03:50Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  12. 04:40Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
  13. 05:30Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  14. 06:25Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapackiego, 33
  15. 07:35Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  16. 08:25Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  17. 10:00Slupsk Dworzec, ul. Hugona Kołłątaja 15A
  • Przewoźnik: TocoBus
  • Informacje dodatkowe: W przypadku wolnej przestrzeni rowery i wózki można przewozić po złożeniu. Zwierzęta są zabronione.
  • Bagaż: 2 szt. (20x40x60) za darmo. Dodatkowy bagaż, jeśli jest wolne miejsce. Maksymalnie 50 kg / osobę.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation