Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Kherson

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi, 12 Kwi, 13 Kwi, 14 Kwi, 15 Kwi
  1. 15:30Pila Dworzec autobusowy, ul. Kwiatowa, 18
  2. 16:00Chodzież ul. Strzelecka 24
  3. 16:30Oborniki Stacja paliw LOTOS ,Staszica 23
  4. 18:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 19:35Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  6. 20:20Kalisz Dworzec Autobusowy, ul. Podmijeska 2A
  7. 22:05Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  8. 23:10Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  9. 23:55Radomsko Dworzec, ul. Reymonta 53,
  10. 01:00Czestochowa Dworzec Autobusowy, al. Wolności, 45/47
  11. 02:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  12. 04:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 08:15Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  14. 09:30Medyka cło (PL-UA)
  15. 11:30Shehyni cło (UA-PL)
  16. 12:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  17. 13:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  18. 14:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  19. 15:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  20. 16:45Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  21. 17:00Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  22. 18:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  23. 19:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  24. 20:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  25. 21:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  26. 22:25Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  27. 23:25Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  28. 03:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  29. 04:30Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  30. 05:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  31. 07:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    15% Grupa od 5 osób
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation