Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kryvyi Rih - Moskva (09:55)

FOP Soloviova L.A.
Wyjazdy: 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 9 Lip, 10 Lip
  1. 09:55Kryvyi Rih Dworzec Terny, ul. Arsentyeva, 2B
  2. 10:15Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky 111
  3. 10:20Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, kino "Oktyabr", ul. Musorgskogo 18
  4. 10:25Kryvyi Rih Pałac Kultury im. Bogdana Chmielnickiego, ul. Vatutina 33A
  5. 10:30Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  6. 10:50Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq
  7. 10:55Kryvyi Rih Dworzec PKS №2 (Tsentranlyi Rynok), ul. Lermontova 42
  8. 11:05Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, pl. Gorkogo, przystanek 95 dzielnica
  9. 11:15Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  10. 12:45Kamianske (Dniprodzerzhynsk) plac Pryvokzalna 10
  11. 13:40Dnipro KARAVAN ul. Nyzhnodniprovska 17
  12. 13:45Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  13. 14:15Novomoskovsk ul. Suchkova 9
  14. 16:45Kharkiv Stacja metra, "Kholodna Gora"
  15. 18:45Goptovka cło (UA-RU)
  16. 19:30Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  17. 22:25Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  18. 00:25Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  19. 03:25Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  20. 05:25Tula Dworzec autobusowy, Lenina 94
  21. 06:10Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160
  • Przewoźnik: FOP Soloviova L.A.
  • Informacje dodatkowe: Mercedes Sprinter - 8 seats.Przewóz rowerów jest zabroniony. Przewoz zwierząt dozwolony (każdy wypadek rozpatrywany indywidualnie)
  • Bagaż: 2 bagaż do 25kg za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation