Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Plzeň - Krakow - Kherson

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 16 Cze, 19 Cze, 20 Cze, 21 Cze, 22 Cze, 23 Cze, 26 Cze, 27 Cze, 28 Cze, 29 Cze
  1. 17:00Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  2. 17:15Rokycany Stacja benzynowa, Shell, E50 autostrady D5
  3. 19:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  4. 22:00Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  5. 23:15Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
  6. 00:40Ostrava Svinov Dworzec kolejowy, ul.Peterkova
  7. 00:55Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  8. 01:25Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  9. 01:50Bielsko-Biala Dworzec PKS, ul. Warszawska 7
  10. 02:35Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  11. 03:10Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  12. 05:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 09:15Medyka cło (PL-UA)
  14. 11:05Shehyni cło (UA-PL)
  15. 12:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  16. 14:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  17. 15:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  18. 18:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  19. 19:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  20. 20:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  21. 21:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  22. 22:25Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  23. 23:25Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  24. 03:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  25. 04:30Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  26. 05:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  27. 07:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student
    15% Grupa od 5 osób
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation