• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznań - Kherson

FOP Ostapchuk/Agat
Wyjazdy: 22 Lut, 28 Lut, 2 Mar, 4 Mar, 6 Mar, 8 Mar, 10 Mar, 12 Mar, 14 Mar, 16 Mar
  1. 13:30Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 14:30Wrzesnia Dworzec PKS, ul. Kolejowa, 2
  3. 15:30Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  4. 17:30Lodz Dworzec PKS, al. Włókniarzy, 227
  5. 19:40Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  6. 23:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  7. 01:30Hrebenne cło (PL-UA)
  8. 04:00Rava Ruska cło (UA-PL)
  9. 06:50Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska, 109
  10. 09:20Ternopil Dworzec PKS, ul. Zywowa, 7
  11. 11:50Khmelnytskyi Dworzec PKS, ul.Vinnitske szose, 23
  12. 14:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  13. 17:20Gaisyn Dworzec PKS, 1 Travnia, 129
  14. 18:50Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  15. 22:20Yuzhnoukrainsk Dworzec PKS, ul. Druzhby narodiv, 27
  16. 00:20Mykolaiv Dworzec PKS, av. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 01:40Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho), 1
  • Przewoźnik: FOP Ostapchuk/Agat
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg (60x40x40) za darmo, każdy następny kg - 30 UAH
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Młodzież 13-26 lat
    50% 1 dziecko do 12 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation