• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Херсон

ФОП Остапчук/Agat
Виїзди: 22 Лют, 28 Лют, 2 Бер, 4 Бер, 6 Бер, 8 Бер, 10 Бер, 12 Бер, 14 Бер, 16 Бер
  1. 13:30Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  2. 14:30Вжесьня Автовокзал, ул. ul. Kolejowa, 2
  3. 15:30Конін Автобусный терминал возле Ж/Д вокзала, ул. Kolejowa, 1
  4. 17:30Лодзь Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227
  5. 19:40Варшава Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 23:10Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  7. 01:30Гребенне таможня (PL-UA)
  8. 04:00Рава Руська таможня (UA-PL)
  9. 06:50Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  10. 09:20Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  11. 11:50Хмельницький Автовокзал, ул.Винницкое шоссе, 23
  12. 14:30Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  13. 17:20Гайсин Автовокзал, ул. 1-го Травня, 129
  14. 18:50Умань Автовокзал, ул. Киевская, 1
  15. 22:20Южноукраїнськ Автовокзал, ул. Дружбы народов, 27
  16. 00:20Миколаїв Автовокзал,проспект Богоявленський, 21
  17. 01:40Херсон Автовокзал, ул. Полковника Кедровського (Буденного), 1
  • Перевізник: ФОП Остапчук/Agat
  • Багаж: 1шт. 30кг (60x40x40) бесплатно, каждый следующий кг - 30 UAH
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Молодежь 13-26 лет
    50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя