• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 165 Volochysk - Kyiv

Lux-Reisen
Wyjazdy: 3 Maj, 7 Maj, 9 Maj, 10 Maj, 14 Maj, 16 Maj, 17 Maj, 21 Maj, 23 Maj, 24 Maj
  1. 04:05Volochysk Dworzec PKS, ul. Nezaleznosti, 30
  2. 05:15Viitivtsi (Khmelnytska obl.) Przystanek autobusowy, ul. Mira 3 (w pobliżu biura Nova Poshta)
  3. 06:25Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  4. 07:20Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  5. 08:15Khmilnyk Dworzec autobusowy, ul. V. Porika 7
  6. 08:45Ulaniv Dworzec, ul.Mira 24
  7. 09:40Berdychiv Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1-A
  8. 10:50Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  9. 11:20Korostyshiv Dworzec, ul.Bilshovicka 30/2
  10. 13:12Kyiv Dworzec PKS "Dachna", al. Peremohy, 142
  11. 13:40Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: Lux-Reisen
  • Informacje dodatkowe: Zwierząt nie można przewozić. Pasażer jest ubezpieczony w PAT „Strachowa kompania "Kraina"
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Dodatkowy bagaż nie może przekraczać podstawowego rozmiaru. Wózek dziecięcy 30% ceny biletu. Wózki inwalidzkie nie mogą być transportowane.Rowery można przewozić na podstawie wcześniejszej umowy.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation