• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lentini - Sokolow Malopolski

Trans Europa
Wyjazdy: 26 Wrz, 3 Paź, 10 Paź, 17 Paź, 24 Paź, 31 Paź, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis
  1. 06:35Marina di Ragusa Piazza Padre Pio
  2. 07:00Ragusa Stazione Autobus Via Zamma
  3. 07:15Pozzallo Lido
  4. 07:25Modica Piazza Bruno
  5. 07:25Pachino Piazza Verde
  6. 07:35Ispica VIA.RAPISARDI STAZIONE AUTOBUS
  7. 07:45Rosolini Stazione Treni
  8. 07:55Noto Villa Park
  9. 08:15Avola Stacja Benzynowa Q8 SS115
  10. 08:35Siracusa Stazione Autobus Corso Umberto I
  11. 09:05Augusta Stacja Benzynowa Q8 Lungomare
  12. 09:35Agnone Bagni Stacja Paliw "Esso Costa Saracena"
  13. 10:15Catania Stazione Treni
  14. 10:35Calatabiano Autogrill Est
  15. 10:55Santa Teresa di Riva AUTOGRILl Ovest / Est
  16. 11:35Messina Stazione Treni
  17. 12:35Villa San Giovanni Stazione Treni
  18. 13:00Reggio Calabria Bus Viale Genoese Zerbi
  19. 13:30Gioia Tauro Total Erg SS111
  20. 14:10Pizzo Area Di Parcheggio Pizzo Est
  21. 14:30Lamezia Terme Stazione Centrale
  22. 15:10Cosenza Stazione Autobus
  23. 15:40Tarsia Hotel-Ferramonti przystanek Aut.
  24. 16:00Frascineto Autogrill FRASCINETO Est
  25. 16:30Lauria Terminal On The Road 19
  26. 17:00Sala Consilina Terminal Bus via Mura Rosse
  27. 17:40Battipaglia Rondo – Przystanek Autobusowy (Bar Clou)
  28. 17:55Salerno Autogrill Salerno Est
  29. 19:00Napoli Hotel Ramada via Galileo Ferraris
  30. 19:20Caserta Autogrill SAN NICOLA Est
  31. 19:40Cassino Autogrill Casilina Est
  32. 20:00Frosinone Autogrill La MACCHIA Est
  33. 21:00Rome Piazzale della Stazione Tiburtina
  34. 22:30Montepulciano Autogrill Montepulciano Est
  35. 23:50Firenze Villa Costanza – Parcheggio
  36. 01:00Bologna Stazione Piazza delle Medaglie d'Oro
  37. 01:15Padova Autogrill S. PELAGIO EST
  38. 01:30Ferrara Autogrill PO Est
  39. 02:00Venezia fermata Viale Stazione 8
  40. 03:30Udine Autogrill Zugliano Est
  41. 04:00Amaro via Valli di CARNIA 2 ( rotonda )
  42. 05:00Villach cło (AUT-IT)
  43. 10:30Kleinhaugsdorf cło (CZE-AUT)
  44. 14:00Cieszyn cło (PL/CZ)
  45. 14:30Jasienica Stacja Paliw „Shell”
  46. 14:50Czechowice-Dziedzice Stacja Paliw "AMIC Energy", ul. Węglowa 15
  47. 15:05Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
  48. 15:20Tychy Stacja Paliw "Orlen", ul. Beskidzka
  49. 15:40Katowice Dworzec PKP, ul. Andrzeja
  50. 16:10Chrzanów Stacja paliw "Shell" ul. Trzebińska
  51. 16:50Krakow Stacja paliw "BP", ul. Pasternik
  52. 17:50Miechow Parking "Tesco"
  53. 18:20Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
  54. 18:50Kielce Dworzec PKS, ul. Czarnowska, 12
  55. 19:20Skarzysko-Kamienna Hotel "Promień", Przystanek ul. Legionów
  56. 19:50Starachowice dworzec zachodni PKS
  57. 20:10Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKS, Ostrowiec Świętokrzyski
  58. 20:40Opatow Dworzec PKS
  59. 21:10Sandomierz Dworzec PKP, ul.Lwowska 35
  60. 21:25Tarnobrzeg Dworzec PKS
  61. 21:30Stalowa Wola Parking przy ul. Floriańska
  62. 21:45Nisko Przystanek autobusowy, ul. Kolejowa, 7
  63. 22:15Sokolow Malopolski Dworzec PKS
  • Przewoźnik: Trans Europa
  • Bagaż: 2 szt.do 30kg - bezpłatnie, za przewoz innego bagażu prośba uzgodzić telefoną
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    10% Osoby niepełnosprawne
    10% Młodzież poniżej 26 lat
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation