• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lentini - Sokolow Malopolski

Trans Europa
Odjezdy: 21 Lis, 28 Lis, 5 Pro, 12 Pro, 19 Pro, 26 Pro, 2 Led, 9 Led, 16 Led, 23 Led
  1. 06:35Marina di Ragusa Piazza Padre Pio
  2. 07:00Ragusa Stazione Autobus Via Zamma
  3. 07:15Pozzallo Lido
  4. 07:25Modica Piazza Bruno
  5. 07:25Pachino Piazza Verde
  6. 07:35Ispica VIA.RAPISARDI STAZIONE AUTOBUS
  7. 07:45Rosolini Stazione Treni
  8. 07:55Noto Villa Park
  9. 08:15Avola Stacja Benzynowa Q8 SS115
  10. 08:35Siracusa Stazione Autobus Corso Umberto I
  11. 09:05Augusta Stacja Benzynowa Q8 Lungomare
  12. 09:35Agnone Bagni Čerpací stanice "Esso Costa Saracena"
  13. 10:15Catania Stazione Treni
  14. 10:35Calatabiano Autogrill Est
  15. 11:35Messina Stazione Treni
  16. 12:35Villa San Giovanni Stazione Treni
  17. 13:00Reggio di Calabria Bus Viale Genoese Zerbi
  18. 13:30Gioia Tauro Total Erg SS111
  19. 14:10Pizzo Area Di Parcheggio Pizzo Est
  20. 14:30Lamezia Terme Stazione Centrale
  21. 15:10Cosenza Stazione Autobus
  22. 15:40Tarsia Hotel-Ferramonti przystanek Aut.
  23. 16:00Frascineto Autogrill FRASCINETO Est
  24. 16:30Lauria Terminal On The Road 19
  25. 17:00Sala Consilina Terminal Bus via Mura Rosse
  26. 17:40Battipaglia Rondo - autobusová zastávka (Bar Clou)
  27. 17:55Salerno Autogrill Salerno Est
  28. 19:00Napoli Hotel Ramada via Galileo Ferraris
  29. 19:20Caserta Autogrill SAN NICOLA Est
  30. 19:40Cassino Autogrill Casilina Est
  31. 20:00Frosinone Autogrill La MACCHIA Est
  32. 21:00Rome Piazzale della Stazione Tiburtina
  33. 22:30Montepulciano Autogrill Montepulciano Est
  34. 23:50Firenze Villa Costanza – Parcheggio
  35. 01:00Bologna Stazione Piazza delle Medaglie d'Oro
  36. 01:15Padova Autogrill S. PELAGIO EST
  37. 01:30Ferrara Autogrill PO Est
  38. 02:00Venezia fermata Viale Stazione 8
  39. 03:30Udine Autogrill Zugliano Est
  40. 05:00Villach celnice (AUT-IT)
  41. 14:00Cieszyn celnice (PL/CZ)
  42. 14:30Jasienica Čerpací stanice "Shell"
  43. 14:50Czechowice-Dziedzice Čerpací stanice "AMIC Energy", ul. Węglowa 15
  44. 15:05Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
  45. 15:20Tychy Čerpací stanice "Orlen", ul. Beskidzka
  46. 15:40Katowice Vlak. Nádr., ul. Andrzeja
  47. 16:10Chrzanów Čerpací stanice "Shell", ul. Trzebińska
  48. 16:50Krakow Čerpací stanice "BP", ul. Pasternik
  49. 17:50Miechow Parkování "Tesco"
  50. 18:20Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
  51. 18:50Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  52. 19:20Skarzysko-Kamienna Autobusová zastávka ul. Legie, hotel "Promien"
  53. 19:50Starachowice Aut. Nádr., zachodni
  54. 20:10Ostrowiec Swietokrzyski Aut. Nádr., ul. Żabia 36
  55. 20:40Opatow Aut. Nádr.
  56. 21:10Sandomierz Vlak. Nádr., ul.Lwowska 35
  57. 21:25Tarnobrzeg Aut. Nádr.
  58. 21:30Stalowa Wola Parkování na ul. Floriańska
  59. 21:45Nisko Aut. Zastavka, ul. Kolejowa, 7
  60. 22:15Sokolow Malopolski Aut. Nádr.
  • Dopravce: Trans Europa
  • Zavazadla: 2 ks. do 30kg - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Invalida
    10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací