Według czasu
Według ceny

Kurs BG012 Aachen - Hamburg - Sofia

Wyjazdy: Nd
10:10 Aachen
12:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:00 Dortmund
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
16:30 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
17:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
17:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
18:00 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
18:30 Gera
19:30 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
20:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
23:30 Praha
04:30 Wien
19:00 Sofia Dw.autobusowy "Serdika"
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 2szt. do 30kg bagażu za darmo
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Aachen - Sofia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information