Według czasu
Według ceny

Kurs BG012 Aachen - Hamburg - Sofia

Wyjazdy: 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 7 Sty, 14 Sty, 21 Sty, 28 Sty, 4 Lut, 11 Lut
10:10 Aachen Wilmersdorfer Straße
12:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
16:30 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
17:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
17:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
18:00 Jena Dworzec, "Paradies"
18:30 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
19:30 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
20:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
23:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
04:30 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
19:00 Sofia Dworzec autobusowy, "Serdika"
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 2szt. do 30kg bagażu za darmo
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Aachen - Sofia

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information