Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka BG012 Aachen - Hamburg - Sofia

08:15 Brussel CCN Gare du Nord
09:30 Genk Aut. Nádr., pl. 7
09:50 Maastricht Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
10:10 Aachen Wilmersdorfer Straße
11:00 Köln airport Flughafen ZOB
12:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
16:30 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
17:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
17:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
18:00 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
18:30 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
19:30 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
20:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
23:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
01:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
04:30 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
19:00 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
Dopravce: Radina VIP
Zavazadla: 2ks.do 30kg -zdarma
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
99% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Brussel - Sofia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací