Podle času
Podle ceny

Linka BG012 Aachen - Hamburg - Sofia

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 7 Led
10:10 Aachen Wilmersdorfer Straße
11:00 Köln airport Flughafen ZOB
12:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
16:30 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
17:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
17:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
18:00 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
18:30 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
19:30 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
20:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
23:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
04:30 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
19:00 Sofia Aut. Nádr., "Serdika"
Dopravce: Radina VIP
Zavazadla: 2ks.do 30kg -zdarma
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
99% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Aachen - Sofia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací