Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут BG012 Аахен - Гамбург - София

08:15 Брюссель CCN Gare du Nord
09:30 Генк Aut. Nádr., pl. 7
09:50 Маастрихт Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
10:10 Аахен Wilmersdorfer Straße
11:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
12:00 Ессен Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
15:00 Кассель ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
16:30 Эйзенах Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
17:00 Эрфурт Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
17:30 Веймар Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
18:00 Єна Aut. Nádr. "Paradies"
18:30 Гера Busparkplatz am Hauptbahnhof
19:30 Хемніц Aut. Nádr., Georgstr.
20:30 Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
23:30 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
01:30 Брно Aut. Nádr. "Zvonařka"
04:30 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
19:00 Софія Aut. Nádr. "Serdika"
Перевізник: Radina VIP
Багаж: 2шт. до 30кг -бесплатно
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 26 лет
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
99% Дети 0-3 лет

Показати всі рейси Брюссель - Софія

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information