Według czasu
Według ceny

Kurs Dortmund - Bucuresti

Wyjazdy: 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis
05:30 Dortmund ZOB bei Hbf
06:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
08:00 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
08:30 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
09:00 Siegen Siegerlandhalle
10:00 Giessen Licher Straße
11:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
13:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
14:30 Heilbronn Hafenstraße 7
17:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
11:30 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
13:00 Timisoara Dworzec autobusowy, Atlassib, ul. Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
15:30 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
16:30 Sebes Dworzec autobusowy, Voltrans
17:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
19:00 Fagaras B-dul Unirii 13
20:30 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
22:00 Ploiesti Autogara Sud
23:30 Bucuresti Dworzec autobusowy, Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Dortmund - Bucuresti

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information