Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Poznan

00:15 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
01:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
05:30 Kirovohrad
08:00 Uman
11:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
12:00 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
13:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
15:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
16:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
18:15 Brody
19:30 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
23:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:45 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
02:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
02:35 Krakow airport Port lotniczy
03:45 Katowice ul. Piotra Skargi 6
05:20 Opole Dworzec, ul. Armii Krajowej 1
06:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:15 Leszno Dworzec PKP
09:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information