Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Poznan

Wyjazdy: codziennie
00:15 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
01:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
03:15 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
03:50 Yuzhnoukrainsk Dworzec, ul.Druzby Narodov 27
04:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
07:00 Uman
11:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
14:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
16:15 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
16:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
19:30 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
23:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:45 Katowice ul. Piotra Skargi 6
05:20 Opole Dworzec, ul. Armii Krajowej 1
06:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:15 Leszno Dworzec PKP
09:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information