Według czasu
Według ceny

Kurs Vinnytsia - Katowice - Wroclaw

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź
15:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
17:40 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
19:40 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
23:00 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21
00:30 Shehyni cło (UA-PL)
01:00 Medyka cło (PL-UA)
02:00 Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:40 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
03:10 Przeworsk Dworzec autobusowy
03:30 Lancut Dworzec autobusowy
04:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
04:45 Debica Stacja paliw Shell naprzeciwko McDonalds
05:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
12:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1szt.do 30 kg(długość + szerokość + wysokość nieprzekraczającej 170 cm - za darmo,dalej 1 PLN za kg
Informacje dodatkowe: Promocyjne bilety nie podlegają zwrotowi i nie ma możliwośći przeniesienia daty. Przewóz zwierzaków jest zabroniony. Przewóz rowerów tyłko w zdemontowanym stanie.

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation