Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs S01 Poland - Geneva

15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Stacja paliw "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Stacja paliw Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
05:30 Stuttgart Airport Busterminal SAB
07:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:15 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
09:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
11:15 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
11:45 Fribourg Place St. Leonard
12:45 Lausanne Parking du Vélodrome
13:45 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Przewoźnik: Agat
Bagaż: 2 szt.do 30kg 90x75x25cm za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Katowice - Genéve

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information