Według czasu
Według ceny

Kurs S01 Ukraine - Poland - Geneva

07:00 Cherkasy Dworzec PKS (nowy), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Dworzec PKP, ul. Krupskoj 1
11:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
16:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
22:35 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
10:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
12:15 Kielce Dworzec autobusowy
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, ul. Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Stacja paliw "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Stacja paliw Shell, ul. Jedrzychowice 98b
03:00 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
08:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
09:30 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
10:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
12:00 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
12:30 Fribourg Place St. Leonard
13:30 Lausanne Parking du Vélodrome
14:30 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Przewoźnik: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/FOP Melnyk/Mądeltrans
Bagaż: 2 szt.do 30kg 90x75x25cm za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Dzieci 6-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Cherkasy - Genéve

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information